יש לי חיבה למראות

אני יודעת שזה יכול להישמע נרקיסיסטי אבל בדירה שלי יש 2 וחצי חדרים ולא פחות מ-5 מראות. מראות מהוות בעיני פריט דקורטיבי רב ערך וזה לא רק קשור לעובדה שאתה יכול לראות את עצמך בכל חלק בבית.

אז גם בעבודה שלי אני עובדת המון עם מראות ומקפידה לשלב אותם בחללים השונים של הבתים או המשרדים שאני מעצבת – כמובן שאני מתחשבת ברצונות הלקוחות ולא כולם מראים התלהבות ממראות – למרות שבחלק מהמקרים אני מראה להם מה אפשר לעשות עם מראות והם משנים את דעתם.

לפני כשנה וחצי הזמין אותי עורך דין בן 33, רווק לעצב לו את הדירה חדשה. זאת הייתה דירה של 3 וחצי חדרים באחד מהמגדלים היוקרתיים של תל אביב. כמובן, שבתכנית שלי תכננתי לשלב מראות, לא יותר מדי, אבל חשבתי על מראה אחת גדולה במיוחד במעבר שבין המטבח לסלון. הבחור לא התלהב מהרעיון, חשב שזה יכול לעשות רושם לא טוב על בחורות והן עלולות לחשוב שהוא מהטיפוסים האלו שעסוקים יותר מדי בעצמם. "זה באמת ככה" הוא צחק איתי "אבל הן לא צריכות לגלות את זה כבר בהתחלה".

אני חשבתי שמראה גדולה יכולה להשתלב באופן מקסים בשטח הזה, בסוף התפשרנו על מראה קצת יותר קטנה ממה שתכננתי. בחרתי עבורו מראה עם מסגרת מעוצבת שנראית כמו יצירת אמנות לכל דבר. חודש אחרי שסיימתי את העבודה אצלו, הוא התקשר אלי ואמר שהמראה מעוררת התלהבות לא קטנה אצל בחורות והודה לי על העקשנות שלי.

תגיות , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *